Vaše názory

Poděkování profesionálovi

Zdravíme Vás, pane Tronečku,
rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za vaši perfektně odvedenou práci. Rekonstrukce naší koupelny proběhla rychle, precizně a díky Vašim zkušenostem i bez našich laických chyb, kterých bychom se nevyhnutně dopustili. Oceňujeme znalost moderních materiálů a technologií, vstřícný přístup a konstruktivní komunikaci.
Jako důkaz naší spokojenosti jsme Vás již opakovaně doporučili našim známým a přesvědčili je, že se vyplatí počkat na termín u profesionála a mít tak vše bez problémů a perfektně zhotovené.
Děkují Martin a Mirka J.

Re: Poděkování profesionálovi

Moc děkuji za krásnou recenzi.

Tohohle řemeslníka práce baví

Tento řemeslník má zjevně dlouhá léta praxe.Má smysl pro detail.Nechybí ani vstřícná komunikace.Děkuji Zdenek

Profesionál jak má být

Pan Troneček u nás montoval zárubně zakoupené v OBI a se všemi nástrahami si poradil naprosto skvěle. Doporučujeme jako odborníka
profesionála, na dnešní dobu velice poctivý a kvalitní člověk !!!!
Ještě jednou díky!!!
TS

Naprostá spokojenost s obložením kuchyně

Pan Troneček odvedl práci rychle a precizně. Byl flexibilní a pomohl i s odtahem digestoře, na čemž jsme nebyli původně domluveni. Za mě naprostá spokojenost.

obklady, dlažba, koupelny, wc, technická místnost, body na míru

Pan Troneček, řešil obklady, dlažbu pro WC, koupelny v našem domě. V některých bodech řešil i "řešení na mírů" (doporučil, navrhl, vyřešil). Veškerou práci odvedl velmi kvalitně, z naší strany velká spokojenost a nezbývá než doporučit.

Spokojenost s rekonstrukcí WC v panelovém bytě

I přes klasické "panelákové" problémy s připojením vody (9. patro) a s panelovým jádrem, dopadlo vše dle našich představ při kompletní rekonstrukci WC. Pánové dokázali obstarat od instalaterské přes elektikářskou až po obkladačskou práci. Služby pana Tronečka můžeme jedině doporučit.

Pozitivní recenze

I naše rodina se připojuje k četným pozitivním recenzím na práci pana Tronečka. Ten nám v létě 2017 kompletně rekonstruoval starý panelákový byt. Zcela sám zvládnul vyzdít nové jádro, udělat omítky, položit vinylové podlahy, zajistit výrobu a nasazení dveří a obložek apod. Po domluvě dokázal velmi operativně sehnat i jiné řemeslníky - vodaře a malíře.

Jde vidět, že se jedná skutečně o profesionála, který si se vším ví rady. Jím používané materiály patří k těm lepším a kvalitnějším. Pochválen musí být i za skvělou komunikaci a ochotu se přizbůsobit. Finální cena rozhodně nebyla přemrštěná.

Tudíž děkujeme a doporučujeme dále!

Horákovi

Příprava na novou kuchyňskou linku

V rámci pořízení nové kuchyňské linky bylo nutno v kuchyni našeho rodinného domu zcela "překopat" vodu, odpady, elektriku a obklady. Měli jsme velké obavy, jak se nám podaří všechny řemeslníky za prvé najít a za druhé zkoordinovat. Takže nabídka na webových stránkách pana Tronečka, že zajistí vše, co sám neudělá, byla velmi lákavá. Jakmile pan Troneček zahájil práce, vše běželo přesně podle jeho slov. Domluvení externí řemeslníci nastupovali podle harmonogramu a svou práci odváděli rychle a velmi kvalitně. S přehledem řešili i mnohé nestandardní situace, o které ve starším domě není nikdy nouze. Všechny zednické, vodoinstalační, elektrikářské a obkladačské práce byly provedeny s vysokou profesionalitou.
Pan Troneček splní vše co slíbí a sám odvádí perfektní práci. Při generální rekonstrukci prošla naším domem spousta řemeslníků a s málokým jsme byli tak spokojeni jako s panem Tronečkem. Pana Tronečka můžeme vřele a čistým svědomím doporučit.

Dlažba a obklady koupelny

Pan Troneček mi v bytě prováděl opravy štukových omítek, pokládku dlažby a velkoformátových obkladů v koupelně. Kvalita provedení je na špičkové úrovni, použité materiály (lepidla apod.) jsou zvoleny pouze nejvyšší jakosti, což podtrhuje celkový dojem profesionálně odvedené práce. Také domluva ohledně termínů a financí proběhla na úrovni. Mohu jen doporučit.

Přidat nový příspěvek