Vaše názory

KDO UMÍ, UMÍ

Pana Tronečka můžu všem vřele doporučit. Je to odborník na slovo vzatý. Pokládal nám dlažbu v předsíni a výsledek předčil veškerá má očekávání. Dokonalé, přesné, precizní.
Moc děkuji ŠB.

Nová podlaha

Již druhá zakázka pro pana Jaroslava byla na rekonstrukci kuchyňské podlahy, nové podhledy a další stavební úpravy.
Naprostá spokojenost, precizní práce.
Děkujeme.

Poděkování profesionálovi

Zdravíme Vás, pane Tronečku,
rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za vaši perfektně odvedenou práci. Rekonstrukce naší koupelny proběhla rychle, precizně a díky Vašim zkušenostem i bez našich laických chyb, kterých bychom se nevyhnutně dopustili. Oceňujeme znalost moderních materiálů a technologií, vstřícný přístup a konstruktivní komunikaci.
Jako důkaz naší spokojenosti jsme Vás již opakovaně doporučili našim známým a přesvědčili je, že se vyplatí počkat na termín u profesionála a mít tak vše bez problémů a perfektně zhotovené.
Děkují Martin a Mirka J.

Re: Poděkování profesionálovi

Moc děkuji za krásnou recenzi.

Tohohle řemeslníka práce baví

Tento řemeslník má zjevně dlouhá léta praxe.Má smysl pro detail.Nechybí ani vstřícná komunikace.Děkuji Zdenek

Profesionál jak má být

Pan Troneček u nás montoval zárubně zakoupené v OBI a se všemi nástrahami si poradil naprosto skvěle. Doporučujeme jako odborníka
profesionála, na dnešní dobu velice poctivý a kvalitní člověk !!!!
Ještě jednou díky!!!
TS

Naprostá spokojenost s obložením kuchyně

Pan Troneček odvedl práci rychle a precizně. Byl flexibilní a pomohl i s odtahem digestoře, na čemž jsme nebyli původně domluveni. Za mě naprostá spokojenost.

obklady, dlažba, koupelny, wc, technická místnost, body na míru

Pan Troneček, řešil obklady, dlažbu pro WC, koupelny v našem domě. V některých bodech řešil i "řešení na mírů" (doporučil, navrhl, vyřešil). Veškerou práci odvedl velmi kvalitně, z naší strany velká spokojenost a nezbývá než doporučit.

Spokojenost s rekonstrukcí WC v panelovém bytě

I přes klasické "panelákové" problémy s připojením vody (9. patro) a s panelovým jádrem, dopadlo vše dle našich představ při kompletní rekonstrukci WC. Pánové dokázali obstarat od instalaterské přes elektikářskou až po obkladačskou práci. Služby pana Tronečka můžeme jedině doporučit.

Pozitivní recenze

I naše rodina se připojuje k četným pozitivním recenzím na práci pana Tronečka. Ten nám v létě 2017 kompletně rekonstruoval starý panelákový byt. Zcela sám zvládnul vyzdít nové jádro, udělat omítky, položit vinylové podlahy, zajistit výrobu a nasazení dveří a obložek apod. Po domluvě dokázal velmi operativně sehnat i jiné řemeslníky - vodaře a malíře.

Jde vidět, že se jedná skutečně o profesionála, který si se vším ví rady. Jím používané materiály patří k těm lepším a kvalitnějším. Pochválen musí být i za skvělou komunikaci a ochotu se přizbůsobit. Finální cena rozhodně nebyla přemrštěná.

Tudíž děkujeme a doporučujeme dále!

Horákovi

Přidat nový příspěvek