Vaše názory

obklady, dlažba, koupelny, wc, technická místnost, body na míru

Pan Troneček, řešil obklady, dlažbu pro WC, koupelny v našem domě. V některých bodech řešil i "řešení na mírů" (doporučil, navrhl, vyřešil). Veškerou práci odvedl velmi kvalitně, z naší strany velká spokojenost a nezbývá než doporučit.

Spokojenost s rekonstrukcí WC v panelovém bytě

I přes klasické "panelákové" problémy s připojením vody (9. patro) a s panelovým jádrem, dopadlo vše dle našich představ při kompletní rekonstrukci WC. Pánové dokázali obstarat od instalaterské přes elektikářskou až po obkladačskou práci. Služby pana Tronečka můžeme jedině doporučit.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections received from other parts in the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some of the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations per week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to adopt to make certain a wholesome prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to choose prostate examination at least one time a year.

Pozitivní recenze

I naše rodina se připojuje k četným pozitivním recenzím na práci pana Tronečka. Ten nám v létě 2017 kompletně rekonstruoval starý panelákový byt. Zcela sám zvládnul vyzdít nové jádro, udělat omítky, položit vinylové podlahy, zajistit výrobu a nasazení dveří a obložek apod. Po domluvě dokázal velmi operativně sehnat i jiné řemeslníky - vodaře a malíře.

Jde vidět, že se jedná skutečně o profesionála, který si se vším ví rady. Jím používané materiály patří k těm lepším a kvalitnějším. Pochválen musí být i za skvělou komunikaci a ochotu se přizbůsobit. Finální cena rozhodně nebyla přemrštěná.

Tudíž děkujeme a doporučujeme dále!

Horákovi

Příprava na novou kuchyňskou linku

V rámci pořízení nové kuchyňské linky bylo nutno v kuchyni našeho rodinného domu zcela "překopat" vodu, odpady, elektriku a obklady. Měli jsme velké obavy, jak se nám podaří všechny řemeslníky za prvé najít a za druhé zkoordinovat. Takže nabídka na webových stránkách pana Tronečka, že zajistí vše, co sám neudělá, byla velmi lákavá. Jakmile pan Troneček zahájil práce, vše běželo přesně podle jeho slov. Domluvení externí řemeslníci nastupovali podle harmonogramu a svou práci odváděli rychle a velmi kvalitně. S přehledem řešili i mnohé nestandardní situace, o které ve starším domě není nikdy nouze. Všechny zednické, vodoinstalační, elektrikářské a obkladačské práce byly provedeny s vysokou profesionalitou.
Pan Troneček splní vše co slíbí a sám odvádí perfektní práci. Při generální rekonstrukci prošla naším domem spousta řemeslníků a s málokým jsme byli tak spokojeni jako s panem Tronečkem. Pana Tronečka můžeme vřele a čistým svědomím doporučit.

Dlažba a obklady koupelny

Pan Troneček mi v bytě prováděl opravy štukových omítek, pokládku dlažby a velkoformátových obkladů v koupelně. Kvalita provedení je na špičkové úrovni, použité materiály (lepidla apod.) jsou zvoleny pouze nejvyšší jakosti, což podtrhuje celkový dojem profesionálně odvedené práce. Také domluva ohledně termínů a financí proběhla na úrovni. Mohu jen doporučit.

Pozitivní zkusenost

Vyjadruji spokojenost se spolupraci pri rekonstrukci bytu v panelovem dome v Brne. Nove bytove jadro, plovouci podlahy, obklady a dlazby, oblozkove zarubne, vstupni dvere, renovace omitky stukem. Prace odvedena v predem domluvenych terminech za predem odsouhlasenou cenu, v kvalite, ke ktere nemam pripominky.

Pochvala

Pana Tronečka můžu rozhodně doporučit, protože svoji práci evidentně rozumí a vykonává ji s fortelem.

Koupelna

Vážený pane Tronečku,

děkujeme za perfektně provedenou práci na naší koupelně a WC. Můžeme Vás vřele doporučit!

Těšíme se na další spolupráci, Večeřovi

Rekonstrukce kuchyně

Přípravné práce před instalací nové kuchyňské linky - voda, elektro, velkoformátové obklady, vinylová podlaha, malba - dobře organizovaná a kvalitně provedená práce s výborným konečným efektem. Děkuji.

Přidat nový příspěvek