Vaše názory

Příprava na novou kuchyňskou linku

V rámci pořízení nové kuchyňské linky bylo nutno v kuchyni našeho rodinného domu zcela "překopat" vodu, odpady, elektriku a obklady. Měli jsme velké obavy, jak se nám podaří všechny řemeslníky za prvé najít a za druhé zkoordinovat. Takže nabídka na webových stránkách pana Tronečka, že zajistí vše, co sám neudělá, byla velmi lákavá. Jakmile pan Troneček zahájil práce, vše běželo přesně podle jeho slov. Domluvení externí řemeslníci nastupovali podle harmonogramu a svou práci odváděli rychle a velmi kvalitně. S přehledem řešili i mnohé nestandardní situace, o které ve starším domě není nikdy nouze. Všechny zednické, vodoinstalační, elektrikářské a obkladačské práce byly provedeny s vysokou profesionalitou.
Pan Troneček splní vše co slíbí a sám odvádí perfektní práci. Při generální rekonstrukci prošla naším domem spousta řemeslníků a s málokým jsme byli tak spokojeni jako s panem Tronečkem. Pana Tronečka můžeme vřele a čistým svědomím doporučit.

Dlažba a obklady koupelny

Pan Troneček mi v bytě prováděl opravy štukových omítek, pokládku dlažby a velkoformátových obkladů v koupelně. Kvalita provedení je na špičkové úrovni, použité materiály (lepidla apod.) jsou zvoleny pouze nejvyšší jakosti, což podtrhuje celkový dojem profesionálně odvedené práce. Také domluva ohledně termínů a financí proběhla na úrovni. Mohu jen doporučit.

Pozitivní zkusenost

Vyjadruji spokojenost se spolupraci pri rekonstrukci bytu v panelovem dome v Brne. Nove bytove jadro, plovouci podlahy, obklady a dlazby, oblozkove zarubne, vstupni dvere, renovace omitky stukem. Prace odvedena v predem domluvenych terminech za predem odsouhlasenou cenu, v kvalite, ke ktere nemam pripominky.

Pochvala

Pana Tronečka můžu rozhodně doporučit, protože svoji práci evidentně rozumí a vykonává ji s fortelem.

Koupelna

Vážený pane Tronečku,

děkujeme za perfektně provedenou práci na naší koupelně a WC. Můžeme Vás vřele doporučit!

Těšíme se na další spolupráci, Večeřovi

Rekonstrukce kuchyně

Přípravné práce před instalací nové kuchyňské linky - voda, elektro, velkoformátové obklady, vinylová podlaha, malba - dobře organizovaná a kvalitně provedená práce s výborným konečným efektem. Děkuji.

Obložení kuchyňské linky

Pan Troneček nám obkládal kuchyňskou linku - práci odvedl velmi kvalitně, precizně, rychle, byla jsem mile překvapena, jak pracoval i s detaily. Jsem velmi spokojena, mohu doporučit!

Pod

Akce - celková rekonstrukce bytu - Brno

Velkou shodou okolností jsem se přes řadu rádoby řemeslníků propracoval až k p. Tronečkovi a s odstupem času hodnotím tento fakt, jako zásadní pro celý projekt, který byl velmi kvalitně zrealizován. Jeho dokonalá znalost řemesla, orientace a výběr kvalitní stavební chemie/materiálů , progresivnost z hlediska užití nových oborových technologií, dobrá organizace práce, bezproblémová a rychlá komunikace s investorem je korunována citem pro detail a smyslem vidět za horizont !

Z hlediska finančního hodnotím naši spolupráci, jakožto velmi dobrou investici, která se časem pouze zhodnotí.

Byla to velmi příjemná zkušenost přijít do kontaktu s profesionálem jeho kalibru, který do projektu přinesl jasnou vizi bez zaváhání a osobně se pro mne stal pracovním partnerem, který mě hned na začátku dal pocit jistoty úspěšné realizace mého projektu, což je obrovským bonusem celé spolupráce.

V případě zájmu a po dohodě s p. Tronečkem jsem schopen fyzicky představit náš projekt jakožto referenční realizaci.

Ještě jednou děkuji za opravdu kvalitně zrealizovaný projekt a
každému mohu jeho profesionální služby/produkty a přístup jen doporučit.

S pozdravem

Obklady kuchyňské linky

Perfektní práce, moc pěkné, maximální spokojenost.

Rekonstrukce bytu

Výborně odvedená práce, vřele doporučujeme.
Děkujeme.

Přidat nový příspěvek