Dlažba imitace kamene

Dlažba imitace kamene je ideální pro obložení terasy nebo betonového chodníku. Zároveň je vhodná i do interiéru, kde působí opravdu luxusním dojmem. Dlažba imitace kamene vypadá přesně tak, jako by byla sestavena přímo z kamenů. Velkou výhodou však oproti klasickému kamenu jsou lepší vlastnosti materiálu.

Velkoformátová dlažba designu kamene

Jestliže se rozhodnete pro tuto variantu pokládky, pak mě neváhejte kontaktovat. S tímto typem dlažby mám bohaté zkušenosti. Zároveň jsem schopný položit i velkoformátovou dlažbu imitace kamene. Velkoformátová dlažba designu kamene je optimální pro větší i menší plochy. Působí elegantním dojmem a zároveň mají výrazně lepší vlastnosti, než menší formáty. Větší formáty mají v celkovém výměru méně spár, tudíž pokryjí větší plochu bez nutného zásahu dalších materiálů, což jednoznačně prodlužuje životnost výrobku i celistvost díla.

Pro více informací volejte nebo pište

Pro pokládku klasické dlažby imitace kamene nebo pro velkoformátovou dlažbu designu kamene se mi neváhejte ozvat. Rád položím terasy, verandy, betonové chodníky, nebo například zeď v obývacím pokoji nebo celou koupelnu.