Obklady koupelen

Obkládání koupelny není lehkou disciplínou a rozhodně se nedoporučuje provádět svépomocí. Aby výsledek obkladačských prací byl líbivý a bezchybný je třeba tento úkol předat kvalitnímu odborníkovi, který má zkušenosti. Takový si poradí i s obklady koupelny, pokud si vyberete třeba velké formáty, jejichž montáž je obzvláště zapeklitá a složitá.

Dobrý obkladač si před zahájením práce důkladně promyslí průběh spáry. Obkládanou koupelnu je třeba si nejdříve důkladně rozměřit a překontrolovat rozměry obkladového materiálu a spočítat si dořezy. K tomu se pak dopočítá ideální šíře spár. A do toho všeho je třeba ještě vzít v potaz i umístění koupelnového nábytku. Dobrý obkladač vnímá koupelnu jako celkový prostor a podle toho ví, jak rozmístit obklady ne jen na stěnu koupelny ale i dlažbu na podlaze. A nikdy neobkládá nerovný povrch.

Obklady koupelen v Brně a okolí 

Mám bohaté zkušenosti v oboru, které sbírám už od roku 1996 a na obklady koupelen v Brně a okolí jsem specialista. Hravě zvládám profesionální montáž keramických obkladů a dlažeb. Ale jsem schopen pracovat s téměř každým materiálem, ať už se jedná o standardní, velkoformátové, slinuté obklady nebo mozaiku či dlažbu. Pro obkladačské práce používám pouze špičkové materiály.

Kontaktujte mě, vypracuji cenovou nabídku

Nabízím jen profesionální a kvalitní služby pro vaši koupelnu. Můj cíl je spokojený zákazník, takže obklady do koupelny nabídka prací nekončí. Kontaktujte mě a nechte si vytvořit cenovou nabídku.